„…Pani Dyrektor, Drodzy Nauczyciele, Kochani Rodzice, dziękujemy Wam za trud i wysiłek włożony w naszą naukę i wychowanie…- tymi słowami szóstoklasiści powitali wszystkich zgromadzonych na sali gości.
27 czerwca 2014 roku uczniowie ubrani w strój galowy, wychowawcy ze świadectwami i dyplomami dla swoich podopiecznych oraz zaproszeni goście wspólnie świętowali zakończenie roku szkolnego oraz nadejście tak upragnionych przez wszystkich wakacji.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: W części oficjalnej można było usłyszeć wiele ciepłych słów i pochwał, skierowanych do uczniów przez panią dyrektor Danutę Gawlik.

zak 1

Po przemówieniach przyszedł wreszcie czas na nagrody za osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych. Sznurom uczniów odbierających zasłużone trofea nie było końca. Artyści, specjaliści z zakresu przedmiotów ścisłych, recytatorzy i literaci i sportowcy- wszyscy przez cały rok szkolny godnie reprezentowali szkołę.

zak 2

Najlepszymi uczniami  w szkole okazali się Konrad Klimek z klasy VI oraz Maja Chmielewska z klasy IV, którzy za swoje wysokie wyniki w nauce otrzymali Nagrodę Wójta Gminy Gozdowo

zak 10

Uroczystość uświetnili Absolwenci przedstawiając program artystyczny przygotowany wspólnie z wychowawcą panią Katarzyną Bielicką.

 

zak 3

 

zak 4

 

Pani Dyrektor oraz nauczyciele otrzymali kwiaty od naszych Absolwentów..

zak 5

Natomiast nasi Absolwenci wraz z wychowawcą otrzymali

drobne upominki od swoich kolegów z klasy V

zak 9

Bardzo ważną i niesamowicie smutną dla nas chwilą było pożegnanie przez panią Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski dwóch nauczycieli: pani Alicji Cześnik i pani Zofii Michałek….

Mamy nadzieję, że jeszcze się z Wami spotkamy…

 

zak 7zak 8

 

Po części oficjalnej jeszcze tylko świadectwa, pożegnanie z wychowawcą, koleżankami i kolegami z klasy i zasłużone wakacje.

DO ZOBACZENIA 1 WRZEŚNIA!